22 maart 19:45 Jaarlijks hebben meerdere leden van onze vereniging te maken met gezinsuitbreiding. Niet altijd wordt het bestuur daarvan op de hoogte gesteld. Stuur je een geboortekaartje dan ontvangt de pasgeborene een leuke attentie namens SV Someren.meer »
27 februari 17:15 Op 6 februari is Liv van den Aker geboren. Liv is de dochter van Robin en Anne. Robin is speler van Someren 3.meer »
27 februari 17:15 Op 13 februari is Luna van den Bogaart geboren. Luna is de dochter van Vincent en Aniek en het zusje van Jorn. Vincent is oud-speler van het 2e en 12e elftal van SV Someren. Namens SV Someren van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter!meer »
11 januari 11:15 Tijdens de nieuwjaarsreceptie afgelopen zondag vond ook de jaarlijkse huldiging van de jubilarissen plaats. Maar liefst 40 jubilarissen werden afgelopen zondag, tijdens de Nieuwjaarsborrel van SV Someren, gehuldigd. Van alle jubilarissen is Harrie Boerekamp het langst lid: al ruim 70 jaar. Van harte gefeliciteerd allemaal met het bereiken van deze mooie mijlpaal!meer »
2 januari 12:00 Daan van Vlerken, speler van zowel SV Someren 1 als SV Someren 2, is prins carnaval geworden bij CV Locomotion. Gefeliciteerd Daan, en een mooi carnavalsseizoen toegewenst!meer »
22 december 17:00 Op 30 november is Ize Smits geboren. Ize is de dochter van Niek Smits en Lindy Bennenbroek. Niek is oud-speler van Someren 2 en Someren 4. Namens SV Someren van harte gefeliciteerd met jullie dochter!meer »
22 december 16:30 Op 1 december is Luit Wijnen geboren. Luit is de zoon van Peer en Simone Wijnen. Peer is lange tijd leider geweest bij SV Someren 4. Namens SV Someren van harte gefeliciteerd!meer »
1 december 12:45 Op 30 november overleed voormalig bestuurslid Gerard van de Laar. Hij was veertig jaar lid van onze vereniging.meer »
22-11 Frans van Lieshout neemt afscheid als vrijwilliger
16-11 Geboren: Jesse Werts
13-11 Daan Raijmakers 57ste Prins van de Meerpoel en Moos Isbouts Jeugdprins
04-10 Geboren: Puck van de Laar
04-10 Geboren: Suze Breukers
26-09 Afscheid Fabio Peters bij selectie SV Someren
08-08 Geboren: Milan Hurkmans
11-07 Geboren: Lise van den Aker
30-06 In memoriam: Luc Engelen
27-06 Rini Slegers benoemd tot Lid van Verdienste
20-06 In memoriam: Jo van Asten-Schmitz
19-06 Marc Weekers uitgeroepen tot Vrijwilliger van het Jaar '21/'22
19-06 Geboren: Lune Hurkmans
16-06 Afscheid leden commissie communicatie
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.