route |     contact |     normen en waarden
Hoofdsponsor
Kledingsponsor
Hoofdsponsor jeugd
5 sterren sponsoren

E-mail adressen

 
Algemeen info@svsomeren.nl
Secretaris secretaris@svsomeren.nl
Voorzitter voorzitter@svsomeren.nl
Wedstrijdsecretaris wedstrijdsecretaris@svsomeren.nl
Wedstrijdsecretaris jeugdafdeling wedstrijdsecretarisjeugd@svsomeren.nl
Jeugdsecretariaat jc@svsomeren.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@svsomeren.nl
Sponsoring sponsoring@svsomeren.nl
Penningmeester penningmeester@svsomeren.nl
Voetbaldagen voetbaldagen@svsomeren.nl
Vrijwilligerswerk vrijwilligerswerk@svsomeren.nl
Voor aanlevering van artikelen, verslagen en aankondigingen
 
Delen

Voorbeschouwing

Zondag 8 augustus 2021 - aanvang 13:00 uur Sportpark De Potacker
Someren 1 (zon)
VS
Unitas '59 1 (zon)
Lees voorbeschouwing

Klik_hier_voor_de_Corona_regels.PNG

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!