route |     contact |     normen en waarden
Hoofdsponsor
Kledingsponsor
Hoofdsponsor jeugd
5 sterren sponsoren

Wedstrijdoverzicht

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 jan 8:30 NWC JO9-4JM Someren JO9-4
29 jan 8:45 RKSV Heeze JO8-2 Someren JO8-3
29 jan 9:00 Someren JO9-2 NWC JO9-1JM
29 jan 9:00 Someren JO9-3JM NWC JO9-2
29 jan 9:00 Someren JO9-5JM RPC MO9-1
29 jan 9:00 Someren JO8-2 RKSV Heeze JO8-1
29 jan 9:00 Someren JO8-4 SV Budel JO8-2
29 jan 9:00 Someren JO8-5JM RKSV Heeze JO8-3JM
29 jan 9:00 Deurne JO8 Goud Someren JO8-6
29 jan 9:00 SJVV JO7-3 Someren JO7-2
29 jan 9:10 SPV JO7-1 Someren JO7-2
29 jan 9:20 Someren JO7-2 Deurne JO7 Blauw
29 jan 9:30 FC Cranendonck JO11-1 Someren JO11-2
29 jan 9:30 RKMSV JO10-1 Someren JO10-1
29 jan 9:30 Someren JO7-3 SSE JO7-1
29 jan 9:40 Someren JO7-3 Neerkandia JO7-1
29 jan 9:50 SVSH JO7-1 Someren JO7-3
29 jan 10:00 Someren JO12-1 SV Unitas'59 JO12-2JM
29 jan 10:00 Someren JO11-3 Neerkandia JO11-1
29 jan 10:00 Lierop JO11-2 Someren JO11-4JM
29 jan 10:00 NWC JO10-1 Someren JO10-2
29 jan 10:00 Someren JO10-3JM SJVV JO10-2JM
29 jan 10:00 Lierop JO7-1 Someren JO7-4
29 jan 10:00 Someren MO13-1 Terlo MO13-1
29 jan 10:10 Mierlo Hout JO7-3 Someren JO7-4
29 jan 10:20 Someren JO7-4 SJVV JO7-1
29 jan 10:30 SPV JO13-1 Someren JO13-3JM
29 jan 10:45 FC Cranendonck JO9-1 Someren JO9-1
29 jan 11:00 S.V. Brandevoort JO8-2 Someren JO8-1
29 jan 11:30 Geldrop JO13-1 Someren JO13-1
29 jan 11:30 Someren JO13-2 Maarheeze JO13-1
29 jan 11:30 Olympia Boys JO12-1JM Someren JO12-2
29 jan 11:30 Someren JO11-1 ELI JO11-1
29 jan 12:30 Rood Wit'62 JO15-1 Someren JO15-2JM
29 jan 13:00 Someren JO17-1JM Best Vooruit JO17-1
29 jan 13:00 Someren JO15-3JM Marvilde JO15-1
29 jan 13:00 Someren JO15-4 Brevendia JO15-3JM
29 jan 13:00 ST DOSL/RKSV Heeze MO15-1 Someren MO15-1
29 jan 14:00 FCV-Venlo JO17-3 Someren JO17-5
29 jan 14:30 Lierop JO7-3 Someren JO7-1
29 jan 14:40 Someren JO7-1 SJVV JO7-2
29 jan 14:45 Someren JO17-2 SBC JO17-2
29 jan 14:45 Someren JO17-3 Wilhelmina Boys JO17-2
29 jan 14:50 NWC JO7 Groen Someren JO7-1
29 jan 15:00 Someren JO19-2 RKMSV JO19-1
29 jan 15:15 Oirschot Vooruit JO19-3 Someren JO19-3
30 jan 10:00 Someren 5 (zon) Lierop 2 (zon)
30 jan 10:00 Someren 8 (zon) Merefeldia 6 (zon)
30 jan 10:00 RKSVV 2 (zon) Someren 9 (zon)
30 jan 10:00 SV DWSH'18 VR1 (zon) Someren VR4 (zon)
30 jan 10:30 Mariahout 4 (zon) Someren 7 (zon)
30 jan 12:00 Someren 6 (zon) Gemert 4 (zon)
30 jan 12:00 Someren 11 (zon) Neerkandia 4 (zon)
30 jan 12:00 Someren VR3 (zon) ST Eindse Boys/Merefeldia VR3 (zon)
30 jan 13:00 Rood Wit'62 7 (zon) Someren 13 (zon)
30 jan 13:30 Someren 1 (zon) Brabantia 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

Voorbeschouwing

Zondag 30 januari 2022 - aanvang 13:30 uur Sportpark De Potacker
Someren 1 (zon)
VS
Brabantia 1 (zon)
Lees voorbeschouwing

Klik_hier_voor_de_Corona_regels.PNG

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!