SPORTPARK
"DE POTACKER"
Potakkerweg 21
5712 AV Someren
0493-492147
Wedstrijdprogramma en uitslagen Senioren
Afgelaste wedstrijden komen ook op deze pagina te staan.

U kunt ook de Clublijn 0900-9019051 raadplegen.
Toets vervolgens een 1 voor de senioren of een 2 voor de jeugd

Info voor vriendschappelijke wedstrijden van Someren 1, 2, 3, en Someren Da1

selectiesvsomeren@hotmail.nl of Bart Werts, tel. 06-41017153

 

  Zaterdag 13-sep Uitslagen
19.00u Someren EHC/Heuts 0-0
       
  Zondag  14-sep  
11.00u Someren 2 UDI '19 2 0-0
12.00u Prinses Irene 2 Someren 3 0-1
10.00u Someren 4 IVO 2 0-4
10.00u NWC 4 Someren 5 3-3
11.00u ZSV 4 Someren 6 7-1
11.00u Rood Wit '67 2 Someren 7 0-2
11.00u Someren 8 Mifano 4 5-1
10.00u Someren 9 RKPVV 6 8-1
12.00u Someren 10 Rood Wit '67 4 4-2
11.00u Someren 11 Neerkandia 3 0-3
12.00u Someren 12 RKSVO 5 3-3
12.00u Someren 13 Deurne 8 1-5
14.00u SPV 4 Someren 14 unb
13.00u SV Venray VR 1 Someren VR 1 0-2
10.00u Merefeldia VR 1 Someren VR 2 1-2
09.45u Lierop VR 1 Someren VR 3 2-4

 

  Zaterdag 20-sep Arbiter
17.00u NWC Someren P. Peters
       
  Zondag  21-sep Arbiter
12.00u HVCH 2 Someren 2 J. Bus
13.00u Someren 3 Rhode 2 N. Schroijen
11.00u Rood Wit '62 2 Someren 4 J. van Geffen
12.00u Someren 5 Lierop 2 W.v.d.Bogaert
10.00u Someren 6 RKMSV 4 W Raymakers
12.00u Someren 7 RKMSV 3 C Bukkums
11.00u Sparta '25 8 Someren 8  
10.00u SV Brandevoort 3 Someren 9  
13.15u Laar 6 Someren 10  
11.30u Lierop 3 Someren 11  
10.00u Laar 7 Someren 12  
  Someren 13 VRIJ  
11.00u Someren 14 Milheezer Boys 5 G Vestjes
11.00u Someren VR 1 Woezik VR 1 G. Stevens
10.00u Someren VR 2 SVSH VR 1  
11.00u Someren VR 3 SPV VR 1 Vervallen

 

  Zondag  28-sep Arbiter
14.30u Someren Heidebloem B. van Dongen
11.00u Someren 2 EHC/Heuts E. Lammers
11.30u Wittenhorst 2 Someren 3 J. Custers
10.00u Someren 4 ZSV 2 J. van der Kampen
12.00u ONDO 2 Someren 5  
11.30u Olympia Boys 2 Someren 6  
10.00u Maarheeze 3 Someren 7  
11.00u Someren 8 Bruheze 4  
10.00u Someren 9 Mierlo Hout 9  
12.00u Someren 10 FC Cranendonck 5  
11.00u Someren 11 SJVV 4  
12.00u Someren 12 FC Oda 5  
12.00u Someren 13 Olympia Boys 3  
12.15u Bavos 7 Someren 14  
14.30u Gelre FC VR 1 Someren VR 1 Mw. J. Schaap
10.00u ONDO VR 1 Someren VR 2  
10.00u ZSV VR 2 Someren VR 3  

 

  Zondag  5-okt Arbiter
14.30u Someren SV Venray  
14.30u Volharding 2 Someren 2  
13.00u Someren 3 Brevendia 2  
10.00u Someren 4 Gemert 3  
12.00u Someren 5 Liessel 2  
10.00u Someren 6 NWC 6  
12.00u Someren 7 Merefeldia 3  
11.00u SPV 2 Someren 8  
12.00u Rood Wit '62 5 Someren 9  
12.00u SSE 4 Someren 10  
11.30u Deurne 6 Someren 11  
10.00u SV Budel 7 Someren 12  
11.00u Neerkandia 4 Someren 13  
11.00u Someren 14 Oranje Zwart 4  
11.00u Someren VR 1 Nuenen VR 1  
12.30u MMC Weert VR 1 Someren VR 2  
11.00u Someren VR 3 NWC VR 1  

 

  Zondag  12-okt Arbiter
14.30u BSV Limburgia Someren  
11.00u Someren 2 Nulandia 2  
12.00u Heeswijk 2 Someren 3  
12.00u Volharding 3 Someren 4  
11.00u SJVV 2 Someren 5  
12.15u Grashoek 2 Someren 6  
10.30u FC Cranendonck 3 Someren   
11.00u Someren 8 SC Helmondia 4  
10.00u Someren 9 Milheezer Boys 4  
12.00u Someren 10 Merefeldia 6  
11.00u Someren 11 Bruheze 5  
12.00u Someren 12 Altweerderheide 1  
12.00u Someren 13 NWC 9  
13.00u SJVV 6 Someren 14  
12.00u Prinses Irene VR 1 Someren VR 1  
11.00u Someren VR 2 Mifano VR 1  
12.00u Stiphout V. VR 1 Someren VR 3