SPORTPARK
"DE POTACKER"
Potakkerweg 21
5712 AV Someren
0493-492147
Wedstrijdprogramma en uitslagen Senioren
Afgelaste wedstrijden komen ook op deze pagina te staan.

U kunt ook de Clublijn 0900-9019051 raadplegen.
Toets vervolgens een 1 voor de senioren of een 2 voor de jeugd

Stand periodetitel op pagina veteranen

Info voor vriendschappelijke wedstrijden van Someren 1, 2, 3, en Someren Da1

selectiesvsomeren@hotmail.nl of Bart Werts, tel. 06-41017153

Stand 3e periode site afdeling veteranen
 

 

  Zondag  29 maart

 

14.30u RKSV Minor Someren scheidsr.geblesserd  wedstrijd gestaakt 1-3
12.00u Blauw Geel 2 Someren 2 1-1
13.00u Someren 3 OSS '20 2 0-3
11.00u MULO 2 Someren 4 3-4
12.00u Someren 5 Neerkandia 2 5-3
10.00u Someren 6 Deurne 5 0-6
10.00u ONDO 3 Someren 7 AFGELAST
10.00u Someren 8 ASV '33 4 2-0
11.00u MULO 6 Someren 9 2-3
12.00u Someren 10 Eindse Boys 3 4-1
11.00u Someren 11 ONDO 4 4-3
10.00u Eindse Boys 4 Someren 12 2-0
12.00u Someren 13 Helenaveen 3 5-7
12.00u Bruheze 9 Someren 14 unb
12.00u Someren VR1 Eldenia 1-2
10.00u Someren VR2 Mierlo Hout VR2 12-3
11.00u Bruheze VR1 Someren VR3 3-0
  Zaterdag 4 april Arbiter
18.00u FC Oda 5 Someren 12  
18.00u Oranje Zwart 4 Someren 14  

 

  Zondag 12 april Arbiter
14.30u Someren Wilhelmina '08  
  Someren 2 VRIJ  
12.00u Erp 2 Someren 3  
10.00u Someren 4 Sparta '25 2  
14.30u SV Laar 3 Someren 5  
11.30u SV Liessel 3 Someren 6  
12.00u Someren 7 MMC Weert 4  
11.00u Someren 8 Rood Wit '62 3  
10.00u Someren 9 Bavos 6  
11.00u RKSVO 4 Someren 10  
11.00u SSE 5 Someren 11  
12.00u Someren 12 SVSH 4  
10.15u SPV 3 Someren 13  
11.00u Someren 14 NWC 10  
14.30u SC 't Zand VR1 Someren VR1  
10.00u SV Laar VR1 Someren VR2  
11.00u ASV '33 VR1 Someren VR3  

 

  Zondag 19 april Arbiter
14.30u Geldrop Someren  
12.00u Bekkerveld 2 Someren 2  
13.00u Someren 3 SV Venray 3  
12.00u Mierlo Hout 2 Someren 4  
  Someren 5 VRIJ  
10.00u Someren 6 MULO 4  
11.00u SSE 3 Someren 7  
10.00u Mierlo Hout 6 Someren 8  
12.00u Stiphout Vooruit 6 Someren 9  
12.00u Someren 10 Maarheeze 4  
11.00u Someren 11 NWC 8  
13.00u DESM 4 Someren 12  
12.00u Someren 13 Racing Boys 2  
11.00u Racing Boys 3 Someren 14  
11.00u Someren VR1 SC Buitenveldert VR2  
  Someren VR2 VRIJ  
10.00u Someren VR3 ST Liessel/Racing B. VR1  

 

  Zondag 26 april Arbiter
14.30u Someren RVU  
11.00u Someren 2 NWC 2  
12.30u Venlosche Boys 2 Someren 3  
  Someren 4 VRIJ  
13.00u Deurne 4 Someren 5  
12.00u Mierlo Hout 7 Someren 6  
10.30u Eindse Boys 2 Someren 7  
11.00u Someren 8 Gemert 7  
10.00u Someren 9 SC Helmondia 6  
12.00u Someren 10 SV Budel 6  
  Someren 11 VRIJ  
12.00u Someren 12 Merefeldia 7  
12.00u Someren 13 ZSV 5  
12.00u ZSV 6 Someren 14  
14.30u DSE VR1 Someren VR1  
11.30u DESM VR1 Someren VR2  
11.30u Oranje Zwart VR1 Someren VR3  

 

  Zondag 3 mei Arbiter
14.30u Someren Bekkerveld  
11.00u UDI '19 2 Someren 2  
13.00u Someren 3 Prinses Irene 2  
11.30u IVO 2 Someren 4  
12.00u Someren 5 ZSV 4  
10.00u Someren 6 NWC 4  
12.00u Someren 7 Rood Wit '67 2  
10.00u Mifano 4 Someren 8  
  Someren 9 VRIJ  
10.00u Rood Wit '67 4 Someren 10  
12.00u Neerkandia 3 Someren 11  
13.00u RKSVO 5 Someren 12  
11.30u Deurne 8 Someren 13  
11.00u Someren 14 SPV 4  
14.30u Someren VR1 SV Venray VR1  
10.00u Someren VR2 Merefeldia VR1  
11.00u Someren VR3 Lierop VR1  

 

  Zondag 10 mei Arbiter
14.30u Wittenhorst Someren  
10.00u SV Budel 6 Someren 10  
10.00u Helenaveen 3 Someren 13  
10.00u Someren VR2 MMC Weert VR1